RODO

Etykiety

Etykiety

Wóz strażacki - Klocki Blocki

Filip od najmłodszych lat, jak większość znanych mi chłopców, uwielbia strażaków, wozy strażackie i gadżety związane ze strażakami. Lubi też klocki, więc nic dziwnego, że tak bardzo przypadł mu do gustu bardzo ciekawy zestaw klocki Blocki.


Blocki oferuje całą gamę modeli o tematyce strażackiej. Są wozy strażackie, helikoptery, a nawet posterunek i komenda. Na początek wybraliśmy jeden wóz ,,wóz strażacki - drabina". Okazało się, że to jest TO, że o taką zabawkę właśnie chodziło. 


Zestaw z racji na dużą ilość bardzo drobnych elementów, skierowany jest dla dzieci w wieku od 6 roku życia. Większość wozu złożył Filip samodzielnie, ale przydatny był nadzór rodzica, który podpowiadał w razie wątpliwości dziecka, czy tak należy łączyć klocki.
W zestawie znajduje się 287 elementów w tym dwa ludziki strażaków oraz książeczkę z czytelną instrukcją składania. Elementy zapakowane są w duże kolorowe opakowanie. Elementy dodatkowo pogrupowano pakując w osobne woreczki.Wóz po złożeniu ma wiele ciekawych ruchomych elementów. np. podnosi się i wysuwa drabina wozu; można rozwijać wąż gaśniczy; jest otwierany schowek na gaśnicę ręczną; podnosi się kabinę, do środka kabiny mieszczą się dwie figurki strażaków; drzwiczki kabiny można otwierać. 
Wszystko to wywołuje wielki uśmiech na twarzy dziecka i zachęca do zabawy. 


Sikawkę można ,,podać" figurce strażakowi, co dodaje autentyczności zabawie. Można też rozwijać i zwijać wąż strażacki zamocowany na szpulce.
 W środku kabiny jest kierownica.


 Schowek i opuszczane podpory wozu:


Schowek na gaśnicę ręczną:


Podnoszona kabina, pod którą znajduje się ,,silnik". Syn jest tym zachwycony.


Wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, nic nie odskakuje, nie ma też trudności z łączeniem elementów, a mimo to wóz nie rozpada się podczas zabawy. 
Klocki są standardowe, pasują do klocków znanych firm, a ceny Blocki są o wiele bardziej atrakcyjne.
Bardzo polubiliśmy klocki Blocki i polecamy je z czystym sumieniem, gdyś za przystępną cenę otrzymujemy wspaniały zestaw, który: ćwiczy zdolności manualne; ćwiczy koncentrację; umacnia relacje społeczne; rozwija kreatywność; pobudza logiczne myślenie; uczy wiedzy o zawodach. To bardzo istotne wartości, które dostarcza pudełko klocków. :)

Klocki Blocki polecamy serdecznie na prezent z okazji mikołajek, gwiazdki lub innej okazji :) Zapewne będzie wspaniałą alternatywą dla tv czy gier komputerowych.


Klocki-Blocki

6 komentarzy:

 1. Bardzo lubimy te klocki! teraz córce marzy się komisariat policji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klocki są rewelacyjne, nic dziwnego, że dzieci marzą o kolejnych zestawach 😍

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Polecamy serdecznie.
   Jakość, kolorystyka, wszystko super 😍

   Usuń
 3. Nasz Synek lubi straż pożarną, ale raczej w wersji samochodowej, niż klockowej. Mamy pudło klocków znanej marki i stoi sobie od roku. A te zestawy wyglądają naprawdę ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Synuś może jeszcze polubi. Gusta dość szybko ulegają zmianom 😉

   Usuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...