RODO / kontakt z nami

Etykiety

Etykiety

Atrakcje Ziemi Kłodzkiej i czeskiego pogranicza – Góry Bystrzyckie i Orlickie, Orlicke hory i Podorlicko - wyd. PRESSforum

Czy ciekawi Was co warto zobaczyć w Ziemi Kłodzkiej i czeskiej okolicy? Z pomocą przychodzi przewodnik ,,Atrakcje Ziemi Kłodzkiej i czeskiego pogranicza – Góry Bystrzyckie i Orlickie, Orlicke hory i Podorlicko" od wydawnictwa PRESSforum.

[WSPÓŁPRACA REKLAMOWA] z PRESSforum

 ,,Atrakcje Ziemi Kłodzkiej i czeskiego pogranicza – Góry Bystrzyckie i Orlickie, Orlicke hory i Podorlicko", to bogato ilustrowany przewodnik, który przedstawia walory turystyczne i przyrodnicze regionu kłodzkiego.

Książka ma piękną twardą oprawę i kredowe stronice. 

Przedstawiony tom nr 1, jest fascynującym nawigatorem po atrakcjach turystycznych, ale także zbiorem historii i legend.
Bogactwo fotografii, ilustracji i map ułatwia zaplanowanie interesujących wycieczek.


Książka podzielona jest na działy objęte konkretną lokalizacją, a działy podzielone są na rozdziały tematyczne (m.in. zabytki sakralne, muzea i galerie, zabytki militarne, czy osobliwości przyrody - łatwo więc jest znaleźć przydatne informacje o miejscach i obiektach do odwiedzenia).
Oprócz opisu zabytków, atrakcji przyrodniczych, czy innych miejsc, są też zamieszczone użyteczne i starannie dobrane reklamy różnych przybytków (m.in. galerii, restauracji i inne). Wśród rozdziałów swoje miejsce znalazły ciekawostki historyczne oraz miejscowe legendy.


Na początku każdego rozdziału znajduje się mapka z oznaczonymi opisanych miejsc. Pod każdą z mapek umieszczony jest QR-kod, który poprowadzi do nawigatora po opisanych miejscach. Wybierając konkretny jest możliwość ustawienia nawigacji w smartfonie, która zaprowadzi turystę do konkretnego miejsca. To nowatorska i bardzo użyteczna funkcja.Mamy, więc kompendium wiedzy, z którym w łatwy i ciekawy sposób można zaplanować wyprawę do Ziemi Kłodzkiej.


Rok wydania: 2023

Okładka: twarda

Ilość stron: 224

Książka wchodzi w cykl 3 tomów. (dodam link do pozostałych, gdy powstaną wpisy o nich)


Moja opinia:

Książka jest świetnym drogowskazem do zaplanowania podróży, bądź wycieczki w ten, naszym zdaniem, najpiękniejszy region Polski. Znalazłam w niej wiele przydatnych informacji i ciekawostek. 

Polecam.

Książkę znajdziecie m.in. u wydawcy


1 komentarz:

  1. Fajna ta książka - edukacyjna i zachęcajaca do zwiedzania:) Monika F

    OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na
Facebooku ➡
https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍