środa, 30 sierpnia 2017

Abecadło 08/2017 - Miesięcznik dla przedszkolaków - Aksjomat

Miesięcznik dla przedszkolaków ,,Abecadło", to już stała lektura naszego Synka. Warto się z nim zapoznać i kupować dzieciom to wartościowe edukacyjne pismo.Miesięcznik ,,Abecadło", to skarbnica bardzo ciekawych i pouczających artykułów. 
Dziecko znajdzie w nim m.in.: wiersz, spis najważniejszych wydarzeń bieżącego miesiąca, komiks z ulubionymi bohaterami, słowniczek wyrażeń i powiedzeń, opowiadanie z pytaniami kontrolnymi. Oprócz tego jest nauka literek i liczb, gdzie dziecko przetrenuje grafomotorykę. Nie brakuje także zadań logicznych, kolorowanek i quizów. Ciekawą i bardzo przydatną rubryką jest: nauka języka angielskiego; eksperyment naukowy, który dziecko wykona w warunkach domowych; kącik logopedyczny. Jeśli Wasze dziecko lubi wykonywać prace plastyczne, to w niemal każdym numerze znajduje się instruktaż wykonania ciekawej dekoracji. Jest także konkurs plastyczny, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Piękna szata graficzna oraz wyraźna czytelna czcionka, bardzo przyciągają uwagę dziecka, które chętnie korzysta z publikacji.
Do magazynu dołączona także naklejki, które dziecko przykleja w numerze. W śród nich są m.in. naklejki motywujące, które należy przykleić w odpowiednim miejscu po wykonaniu zadania.


,,Abecadło" polecamy serdecznie. Filip bardzo chętnie wypełnia wszystkie polecenia. Zawsze też czytamy rozmaite rubryki.


http://www.aksjomat.com/1969/ksiazki_dla_dzieci/ABECADLO---maj-2017.html

1 komentarz:

Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...