RODO

Etykiety

Etykiety

Ziarenko prawdy - Ewelina Mazur - wyd. Novea Res

Wakacje są sprzyjającym czasem do tego, by czytać i skrzętnie ten czas wykorzystujemy. Często powracamy do niektórych lektur ponownie, tak jest i z książką Ziarenko prawdy od wydawnictwo Novea Res.


Książka opowiada o chłopcu imieniem Eli. Chłopiec jest wrażliwym i radosny, lecz gdy na usilne prośby otrzymuje od rodziców cybertrop, czyli okulary, które są bramą do wirtualnego świata, chłopiec całkowicie się zmienia, staje się agresywny, leniwy, a cale dnie spędza na graniu w gry. Wirtualny świat całkowicie go pochłania. Cały realny świat ludzie i obowiązki są dla niego nieciekawe i bardzo nudne.
Zaniepokojona tymi wydarzeniami mama szuka sposobu, by pomóc synowi, ale bez skutku. W końcu za radą pewnego mądrego człowieka niszczy nieszczęsne okulary. Eli nie ma już jak grać... Czy uda mu się oderwać od zgubnego dla niego świata wirtualnego? O tym przekonacie się czytając niniejszą lekturę.

Autorem książki jest Ewelina Mazur, która serwuje czytelnikowi ciekawą i wciągającą, a zarazem pouczającą, nieco fantastyczną, opowieść.

Na uwagę zasługują także piękne ilustracje, których autorem jest Grzegorz Dziurdź. Oglądając je, ma się wrażenie, jakby narysowało je dziecko, co jest niezwykle inspirujące i zachęcające dla czytelnika do podjęcia prób ich odtworzenia samodzielnie, na papierze bez tabletów i komputerów :)

Piękna i wzruszająca opowieść składnia do głębokiej refleksji, uczy i bawi.

Czy książkę polecamy? Tak, jest bardzo ważną pozycją na rynku wydawniczym.

Książkę znajdziecie (klik baner)

Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

2 komentarze:

  1. I nas dorosłych powinna książka skłaniać do refleksji.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie tak. Wielu rodzicom mogą opaść klapki z oczu

      Usuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...