RODO

Etykiety

Etykiety

To ja! Duży i odważny! - Prószyński i S-ka

Książka, która dodaje dzieciom pewności siebie przez ciekawe opowiadania jest u nas bardzo lubiana i często czytana. Dlatego dziś ją prezentuję. :)


Zbiór opowieści, które dodają dzieciom odwagi zostały podzielone na trzy rozdziały.
Opowiadania są bardzo różnorodne, poruszają różne tematyki, występują ciekawi bohaterowie, jest też sporo o apatycznym jedzeniu.Pierwsza część: ,,Brawo, udało się!"
To krótkie opowieści dające dzieciom odwagi. Bohaterowie odważnie wypowiadają swoje zdanie, są ambitni i pewni siebie, bronią swojego stanowiska.Druga część: ,,Pogódźmy się!"
To zbiór opowiadań, który pokazuje dziecku, jak wybrnąć z konfliktu i jak go zażegnać w gronie rówieśników i rodzinnym. Pokazano tutaj różne sytuacje, które są możliwe w prawdziwym życiu.


Trzecia część: ,,Kolorowych snów"
To opowieści przy których łatwiej dzieciom zasnąć. Te opowieści są krótkie, co pozwoli dzieciom wyciszyć się przed snem.To ja! Duży i odważny! to pięknie ilustrowana książka, która z pewnością spodoba się dzieciom i rodzicom, którym zależy na tym, by zaoferować swoim dzieciom pożyteczną i ciekawą lekturę.
U nas książeczka ,,wędruje" po domu i często do niej wracamy. Często czytamy Synkowi na dobranoc i w dzień różne opowiadania. 
Książka prezentuje się znakomicie. Papier, na którym jest wydrukowana, jest wysokiej jakości. Nas zachwycają także piękne kolorowe ilustracje. Do tego kartki są solidnie klejone i szyte, a egzemplarz posiada twardą okładkę.
To wszystko sprawia, że książkę warto posiadać i często do niej powracać.
Oczywiście polecamy ją serdecznie.

Oprawa: twarda
Tłumaczenie: Mirosława Umińska-Sobolewska
Data wydania: 31.01.2017
Format: 170mm x 241mm
Liczba stron: 120

http://www.proszynski.pl/To_ja__Duzy_i_odwazny__Nowe_historyjki__ktore_dodaja_dzieciom_pewnosci_siebie-p-34614-.html

4 komentarze:

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...