RODO

Etykiety

Etykiety

Wooby Farm. Edukacyjna Kolorowanka w 3D

Wooby Farm. Edukacyjna Kolorowanka w 3D - Nowy poziom kolorowania. Wystarczy zainstalować darmową aplikację, by dziecko mogło oglądać i posłuchać pomalowane przez siebie zwierzątko z farmy.Wooby Farm oferuje nowy wymiar kolorowania. Wystarczy na telefonie i tablecie zainstalować darmową aplikację ,,WoobyKids", która do pobrania jest np. w sklepie Google Play. Aplikacja ,,komunikuje" się w języku polskim i angielskim (wystarczy wybrać język).

Na uwagę zasługuje fakt, że kolorowanka dociera do odbiorców w bardzo efektownie ozdobionej kopercie ,,bąbelkowej". Widać, że wydawca przykłada sporo uwagi do wysyłki. Oprócz ciekawej koperty, kolorowanka jest zapakowana w celofanowy woreczek, który dodatkowo chroni książeczkę przed uszkodzeniem.


Książka zawiera 10 zwierzątek do pokolorowania oraz 20 naklejek, które wkleja się w wyznaczone miejsca w książeczce.

 


Na czym polega korzystanie z książeczki?
Dziecku najpierw koloruje się wybrane zwierzątko (warto wykorzystać pisaki, kredki, farby, a nawet plastelinę). Najlepiej, jak nie zostaną białe miejsca, a czym kolory będą intensywniejsze, tym lepiej.

Następnie dziecko nadaje imię swojemu zwierzaczkowi (do kolorowania są m.in.: szczeniak, świnka, konik, kot, krówka), odszukuje i nakleja naklejki z tym co je i gdzie śpi dane zwierzątko. 

Dziecko w łatwy i przyjemny sposób przyswaja sobie najbardziej podstawowe zagadnienia dotyczące zwierząt gospodarskich. Przy okazji poznaje także poprawną pisownię poszczególnych słów, m.in. takich jak: buda, jabłko, chlewik, ziemniaki i inne. 
Podczas kolorowania dziecko ćwiczy małą motorykę i koordynację ręka – oko z nowoczesnymi kolorowankami wykorzystującymi rozszerzoną rzeczywistość.
Kolejne czynności, to skorzystanie z aplikacji, którą pobiera się bezpłatnie np. w sklepie Google Play.

Po włączeniu aplikacji na urządzeniu wystarczy nakierować kamerę smartfona lub tabletu na pokolorowane zwierzątko, by zobaczyć jak się porusza i usłyszeć wydawane przez nie odgłosy.Zwierzątko można też także ,,sfotografować" i oglądać je obracając w koło :)


Wszystko działa pięknie, efektownie i bez zarzutu.
Kolorowanka, nawet dla starszaka, była dużą satysfakcją. Syn nie tylko kolorował, ale także naklejał, pisał i posługiwał się smartfonem za przyzwoleniem rodzica ;). Tyle miłego w jednym czasie.

Kolorowankę serdecznie polecamy.

Więcej o ,,Wooby Farm. Edukacyjna Kolorowanka w 3D" Tutaj

8 komentarzy:

 1. Extra!! Pierwszy raz widzę " żywą kolorowankę' Prawdziwy hicior.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś innego i wciągającego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł, trzeba przyznać, z pewnością spodoba się dzieciom. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My w ogóle lubimy kolorowanki, a jak do tego sa tak pięknie wydane i edukacyjne to już całkiem bomba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa opcja, moi już wyrastają z kolorowanek

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiamy kolorowanki i zwierzęta, a takie ich ożywienie to rewelacyjny patent :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O takiej kolorowance jeszcze nie słyszłam.

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...