RODO

Etykiety

Etykiety

Słownik polsko-angielski dla dzieci z płytą CD - wyd. Arti

Słownik polsko-angielski z płytą CD od wydawnictwo Arti, to bogato ilustrowana książka.

Słownik przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Książka jest bogato ilustrowana. Naukę angielskich słów ułatwia zapis fonetyczny wszystkich wyrazów. W książce znajdują się 24 kategorie, z których dzieci uczą się wyrazów i zwrotów. Wśród kategorii są te dotyczące najbliższego otoczenia, a także dalszych, jak środki transportu, gospodarstwo rolne, dzikie zwierzęta, a nawet cyrk.Do książki dołączona jest płyta CD, która zawiera wszystkie słówka zawarte w książce oraz kilkanaście piosenek w języku angielskim. Piosenki są wesołe i łatwo wpadają w ucho. Dzieci chętnie ich słuchają i szlifują wymowę poszczególnych wyrazów.Książka z płytą jest bardzo wygodnym i przydatnym zestawem, dzięki któremu dzieci bardzo łatwo nauczą się podstawowych słów i piosenek w języku angielskim.

Książka bardzo przypadła nam do gustu. Syn często z niej korzysta i bardzo lubi słuchać miłego głosu lektora. :)

Gorąco polecamy tę publikację, którą znajdziecie TU

Oprawa: twarda
Format: A4
Liczba stron: 96 + płyta CD
 
 
http://old.artibiuro.pl/
 

7 komentarzy:

 1. Takich książek nigdy dość,zawsze lubię zaglądać do Ciebie, bardzo szczegółowo pokazujesz. Ta propozycja jest świetna!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,,Szczegółowo", to moje motto. Jak już pisać o książce, to i pokazać jej wnętrze, a nie tylko ,,bajdużyć" o niej prezentując okładkę na kiepskim zdjęciu 😉.
   Dlatego i ja chętnie Zgladam do Ciebie 😊

   Usuń
 2. Takich książek nigdy dość,zawsze lubię zaglądać do Ciebie, bardzo szczegółowo pokazujesz. Ta propozycja jest świetna!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy już kilka tytułów anglojęzycznych, ale żadnego słownika. Także chętnie zajrzałam do środka. Żałuję tylko, że przez choroby Synek traci angielski w przedszkolu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka warta uwagi, warta posiadania i korzystania z niej.
   Nadrobi ewentualne zaległości 😊

   Usuń
 4. To mi się podoba, córka nie przepada za nauką języka więc może to by jej ułatwiło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajna książka. Zachętą może być płyta z miłym głosem lektora oraz piosenki. Fajne jest także to, że słowa napisane są w książce także fonetycznie, to duża pomoc dla każdego, kto może mieć trudności z prawidłowym odczytaniem słów w języku angielskim 😊

   Usuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...