RODO

Etykiety

Etykiety

Super Wings Atlas i wiersze - wydawnictwo AMEET

Wspaniałe książki o superbohaterach popularnej kreskówki dla dzieci ,,Super Wings" od wydawnictwa AMEET.Książki opowiadają o bohaterach popularnej kreskówki dla dzieci, która jednocześnie uczy i bawi małych odbiorców. 
Radosne i pomocne samolociki latają po całym świecie i starają się dostarczyć na czas ważne przesyłki. Dżetek dostarcza przesyłki, a jego przyjaciele Śrubek i Frunia oraz inni służą wsparciem w potrzebie. :) 

,,Super Wings. Podróżuję i rymuję"Cało-kartonowa książeczka przeznaczona dla najmłodszych, to zbiór wierszyków - rymowanek autorstwa Urszuli Kozłowskiej. Opowiadają one o wyprawach do przeróżnych zakątków świata i przekazują dzieciom ciekawe wiadomości o różnych miejscach w świecie.
Do Chin leci Śrubek; do Anglii na herbatkę leci Lotek; do Maroka na pustynię zawita Frunia; na Hawaje, na tańce wylatuje Dżetek, a na karnawał do Wenecji podąża Trefik.

Wszystkie wierszyki są proste i łatwo je zapamiętać. Dziecko nie tylko uczy się o świecie wielu ciekawych rzeczy, ale także ćwiczy słuch fonetyczny.

Książeczka jest pięknie ilustrowana i starannie wykonana, dzięki czemu przyciąga uwagę dziecka, a jej solidne wykonanie daje gwarancję, że książeczka przetrwa wielokrotne czytanie i przeglądanie.


 ***

Super Wings. Atlas. Kto lata dookoła świata?Pięknie ilustrowana, doskonale wydana książka. Omawia 39 krajów świata.


Książka zawiera mapy kontynentów, na których zaznaczono odwiedzone przez samolociki miejsca, a także zabytki i flagi.Na końcu książki znajdują się naklejki, które należy wkleić w wyznaczonych miejscach w książce. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dziecko łatwo zapamiętuje różne ważne detale z omawianych krajów.


Dzieci uwielbiają naklejki. Czym jest ich więcej, tym lepiej, a tu ich jest naprawdę dużo (dla większości krajów są po 3 sztuki) :)


Dla każdego z omawianych państw świata przygotowano łatwe do zapamiętania szczegóły, jak ilustrowane opisy państw; ciekawostki geograficzne; minisłowniczek; flagę i inne. 
Dziecko, dzięki bogatej szacie graficznej i ulubionym bohaterom, z łatwością nauczy się wiele o krajach, ich kulturze i obyczajach. Dzięki załączonym mapom odbędzie ,,podróż" palcem po mapie.
Obie książki serdecznie polecamy. Świetnie się przy nich bawiliśmy. Książki pobudzają wyobraźnię i inspirują do planowania podróży.
To ciekawe pozycje wydawnicze, które spodobają się dzieciom - dziewczynkom, jak i chłopcom. :)


Publikacje te i inne Wydawnictwa AMEET znajdziecie TUTAJ.
 
Znalezione obrazy dla zapytania logo AMEET

8 komentarzy:

 1. Dzieciom na pewno bardzo się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna propozycja dla najmłodszych!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie było takich fajnych książek jak ja byłam mała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wydane, kolorowe książki ;) nic tylko być dzieckiem (chociaż na chwilę) ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super Wings u nas na czasie. Atlas przerobiliśmy już dwa razy a teraz sięgamy do innych kreatywnych książeczek z ulubionymi bohaterami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobra propozycja dla małych ciekawskich.

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...