RODO

Etykiety

Etykiety

O tym co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie - wydawnictwo Promic

Książka autorstwa Marie Luisa Eguez oraz Elise Tromba od wydawnictwa Promic ,,O tym co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie". To zbiór ciekawych i wartościowych opowiadań dla dzieci.


Każda z pięciu opowieści przekazuje małym odbiorcom wiele ważnych kwestii.

W jednej z opowieści bohaterami są małe mrówki, które pragną służyć Dzieciątku Jezus, a działania jakie podejmują są bardzo miłe dla Niego.

W innej mała mrówka o imieniu Talanda uczy cierpliwości małego ptaszka o imieniu Timmi daje naukę o tym, że nie należy spieszyć się w niczym, także w podejmowaniu ważnych decyzji.

W kolejnej, mała Sofia mądrzeje, ćwicząc się w pokorze i tego jak stać się bezinteresowną. Opowieść przekazuje lekcję o tym, by w każdym człowieku odnajdywać dobro, a każdy człowiek to dar, który otrzymujemy, na który warto otworzyć swoje serce.

Jest opowieść o dwóch chłopcach: Lorenzo i Sebastiano, którzy za sprawą swych Aniołów Stróżów doznają wewnętrznej przemiany. Uświadamiają nam, że warto otwierać się na drugiego człowieka, bo każdy jest niepowtarzalny i dzięki niemu my sami możemy stać się lepsi.
Ta pięknie ilustrowana i oprawiona w twardą okładkę książka przekazuje wartościowe przesłania, jak stawać się lepszym człowiekiem, jak otworzyć się na innych i znajdować w sobie pokorę. Książka jest wspaniałą lekturą dla dzieci. 
Serdecznie ją polecamy.


http://wydawnictwo.pl/

4 komentarze:

 1. Przyjemne opowiastki z morałem i sympatycznymi ilustracjami :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poszukuję właśnie nowe pozycje książkowe do biblioteczki mojej pociechy. Trafiłam już na kilka ciekawych tytułów i tę chyba również dodam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka wydaje się bardzo ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się byś bardzo ciekawa. Uwielbiam opowieści z morałem

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...