RODO

Etykiety

Etykiety

Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi - wydawnictwo Wilga

Niezwykły szkolnik, planer, tylko dla Superdziewczyn. To książka, która jest tak zaprojektowana, by ułatwić młodym dziewczynkom rozplanowanie czasu w domu, w szkole, podczas świąt i na wakacjach. Autorką szkolnika jest Agnieszka Mielek, zawdzięczamy jej tekst, jak i ilustracje. Posiada on 170 stron i mnóstwo delikatnych ilustracji.
Planer skierowany jest nie tylko do fanek ,,Emi i Klubu Superdziewczyn", ale do każdej młodej uczennicy. Warto mieć na uwadze fakt, że to nie jest też typowy kalendarz, a planer, który można rozpocząć w dowolnym roku szkolnym.

Na początku publikacji znajduje się poradnik, jak korzystać ze szkolnika. Dalej można wpisać swoje dane. Przy okazji fajna forma samopoznania się - dziewczynka wpisuje m.in. ulubiony sport, rozmiar buta, kolor oczu. Warto przy okazji podpowiedzieć małej kobiecie, że wpisanie danych teleadresowych niesie pewne ryzyko, więc warto uczulić ją, że ten, jak i inne tego typu zapiski powinny być chronione przed niepowołanymi rękami.
 Każda kolejna strona szkolnika obfituje w kolejne miejsca do planowania, notowania i organizowania czasu szkolnego, jak i wolnego. Mamy tutaj plan na cały rok, na plan lekcji, planer poszczególnych celów (jakie filmy obejrzy, jakie książki przeczyta, jakie spektakle chce obejrzeć itd.).
Nie zabrakło też miejsca na odrobinę zabawy, jak choćby z okazji walentynek - kiedy to może zagrać w grę na spostrzegawczość.


Wspaniałymi inspiracjami do działania są krótkie biografie znanych superdziewczyn. Wśród nich mamy m.in. Marię Skłodowską-Curie, Martynę Wojciechowską, Anne Frank i inne, które to motywują do działania.


Jest też miejsce, na zaplanowanie świątecznych prezentów, jest także planer na ferie i wakacje i wiele innych.

Jestem przekonana, że ten planer spodoba się nie jednej młodej uczennicy, która dąży do lepszego funkcjonowania i wygospodarowania większej ilości czasu na wypoczynek czy dobrą zabawę.

,,Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" serdecznie polecam.


Wydawnictwo Wilga
 

8 komentarzy:

 1. Gdyby ktoś mi podarował taki organizer, gdy miałam naście lat w czasach szkolnych, był by on hitem, tyle zeszytów pozapisywałam, jej jestem zauroczona wnętrzem. Serduszka, plany na czas wolny, czas szkolny, testy i zacni mentorzy. Taka książka to bardzo ważna sprawa dla każdej nastolatki,

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli planer który zwraca uwagę na wszystko

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super sprawa. Żałuję, że sama takiego nie miałam jak była dzieckiem. ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiałam takie notatniki/kalendarze, kiedy byłam dzieckiem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na tyle mi się to podoba, ze sama chętnie bym się w ten szkolnik zaopatrzyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. piekny środek, oj chciałabym taki

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...