RODO

Etykiety

Etykiety

Księga łamigłówek. Dżungla zagadek - Aksjomat

Księga łamigłówek. Dżungla zagadek pełna zadań, nauki i rozrywki od Wydawnictwo Aksjomat niedawno zawitała u nas i już skradła serce naszego sześciolatka. 

Książka formatu A4 zawiera aż 240 stron. Posiada czarno-białe ilustracje. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

Co oferuje księga? Dziecko ma wielkie pole do popisu. Na każdej stronie znajduje się ogrom rozwijającej zabawy. Żadne dziecko nie oprze się, by łączyć punkty, kolorować ukryte obrazki, dodawać odpowiednie liczby i odkrywać kolejne tajemnice. Satysfakcji przysporzy odnajdywanie dróg w labiryntach, odczytywanie szyfrogramów i haseł w krzyżówkach.

Zadania są bardzo zróżnicowane pod względem tematyki, jak i poziomu trudności.

Zadania logiczne...


Krzyżówki, które prowokują dziecko do pisania...


Proste zadania arytmetyczne...Na końcu książki znajdują się rozwiązania wszystkich zadań zawartych w książce.Łączenie punktów i odkrywanie ukrytych obrazków...


Kolorowanie ukrytych rysunków...Filip wędruje z książką także w teren i tam ją uzupełnia.

Labirynty... Ulubione zadanie Filipka. 
Bardzo sobie cenię takie zadania :) To bardzo sprytne zadanie grafomotoryczne. Dla Synka jest to zwyczajnie tajemniczy labirynt, a ja widzę w nim ćwiczenie dłoni, które bardzo się przydaje podczas nauki pisania literek. Dzieci najczęściej nie lubią odwzorowywać szlaczków, a to jest taka alternatywa. :)


Nasz Syn z entuzjazmem podszedł do zadań. Sporo z nich ma już za sobą, ale książka jest tak bogata w zadania, że przez dłuższy czas będzie się cieszyła powodzeniem  naszego Przedszkolaka.

Fajne jest to, że książka ta i inne są teraz w 10% promocji z kodem FB/17/K, który należy wpisać przy zamówieniu wystarczy wejść TU.

Książkę bardzo serdecznie polecamy :)


 Księga łamigłówek. Dżungla zagadek
Rok wydania: 2017
Oprawa: Oprawa miękka
Format: A4,
str.: 240,
ilustracje: czarno-białe


http://www.aksjomat.com/1930/ksiazki_dla_dzieci/Ksiega-lamiglowek-Dzungla-zagadek.html

5 komentarzy:

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...