RODO

Etykiety

Etykiety

Detektyw Tufnell i Balon - Novae Res

Lubicie detektywów? My tak, o czym już nie raz wspominałam. Ten wpis jest, a jakże, o detektywie właśnie, a w zasadzie o książce, której bohaterem jest detektyw. ,,Detektyw Tufnell i Balon" od wydawnictwa Novae Res.


,,Detektyw Tufnell i Balon", to przezabawna opowieść o detektywie Tufnellu i jego psie Balonie. Przed naszymi bohaterami nie lada zadanie. Mają za zadanie odnaleźć zaginioną muszlę ślimaka.
Przeprowadzają wywiad z właścicielem zaginionej muszli, ale nie jest to wcale łatwe, gdyż ślimak ma problemy z pamięcią. Detektyw sprytnie naprowadza ślimaka na kolejne etapy historii i... ślimak przypomina sobie wszystko co się wydarzyło.

Tytułowy pies, Balon, także jest postacią nietuzinkową, jest... niebieski.W książce mamy wielu bohaterów. Wśród nich jest mały chłopiec i jego mama, a także żaba i Pan Zielonka oraz inni.To bardzo ciekawa książka, która napisana jest nie dość, że z humorem, to jeszcze w dwóch językach. Tę samą treść mamy w języku polskim i angielskim, co jest bardzo fajne, gdyż młody czytelnik przy okazji lektury podszlifuje język Wyspiarzy. :)

Książkę bardzo serdecznie polecamy, gdyż czyta się ją bardzo przyjemnie, a  ciekawa akcja rozbawi młodego czytelnika, przy okazji szlifując język angielski.


Format: 260x200mm, 
oprawa miękka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 36
Rok wydania: 2016
wiek: 4-8 lat

Książkę znajdziecie:

http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=detektyw_tufnell_i_balon,druk

1 komentarz:

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...