RODO

Etykiety

Etykiety

Litery i Liczby - Kapitan Nauka

Karty edukacyjne suchościeralne, to najulubieńsze pomoce edukacyjne naszego Synka, wspierające rozwój grafomotoryczny, jakie posiadamy. Tym razem prezentują dwa wspaniałe zestawy Kapitan Nauka z serii Piszę i zmazuję: ,,Litery" i ,,Liczby".


Zestawy zapakowane są w sztywne i trwałe kartonowe opakowania z rączką. Przechowywanie zawartości oraz wyjmowanie z nich jest bardzo wygodne.


Zawartość opakowań: w każdym z nich znajduje się po 31 dwustronnych kart, książeczka z zadaniami oraz flamaster suchościeralny w kolorze czarnym.
W zestawie nie znajdziemy ściereczki do usuwania napisów, ale w wygodny sposób możemy wykorzystać filcową szmatkę (np. kuchenną).


W książeczkach znajdziemy krótki wstęp do rodziców. Na kolejnych stronicach znajdują się kolorowe łamigłówki, kolorowanki, labirynty i inne.Na kartach ścieralnych znajdują się różne zadania. Zaczynają się od prostych zadań rozwijających umiejętność rozpoznawania liter oraz ćwiczących rękę w rysowaniu prostych szlaczków (Litery) oraz zadań rozwijających umiejętności liczenia oraz ćwiczących rękę w rysowaniu prostych szlaczków (Liczby).
Kolejne karty służą do nauki pisania liter od A do Ż. Na odwrocie każda karta zawiera szlaczek i słowo na daną literę. (Litery).
Oraz pisanie liczb od 1 do 25 i szlaczki, a na odwrocie zadanie arytmetyczne. (Liczby)

LITERY:jedna strona
druga strona

LICZBY:

jedna strona
druga strona
Praca z zestawami jest wygodna i przyjemna. Synek najbardziej lubi pracować na kartach. Wielokrotnie wraca do zadań, z przyjemnością rysuje szlaczki. Karty łatwo się wyciera po pracy i nie pozostają ślady, gdyż mają błyszczącą laminę. 

Zestawy serdecznie polecamy. To idealna pomoc każdego przedszkolaka. :)
https://www.kapitannauka.pl/

4 komentarze:

 1. Świetne są takie zestawy a te prezentują się super

  OdpowiedzUsuń
 2. Żałuję, że nie miałam takich ciekawych pomocy w dzieciństwie. Ale przy Synku mogę to nadrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co prawda Karol jiz na nie "za duży"...ale przed Frankiem swiat liter i cyferek stoi otworem

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne, mamy cos podobnego z czuczu ale dla mlodszych dzieci, to jest dla nieco starszych. byloby idealna dla mojego Synka teraz
  https://mypolishkiddos.blogspot.com/2016/07/zabawy-z-alfabetem.html

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...