RODO

Etykiety

Etykiety

Super zwierzaki - Babaryba

Wiele zwierząt ma nadzwyczajne moce, to superbohaterowie. Jakie są zdolności poszczególnych zwierząt, tego można dowiedzieć się z książki, którą prezentuję w tym wpisie.

Książka w formacie A4 zawiera doborowy zbiór zwierzaków z niezwykłymi cechami. To pięknie ilustrowany album super zwierzaków.

Wśród różnych, posiadanych książek o zwierzakach mamy wiele atlasów, ale ta jest zupełnie inna niż pozostałe - nietypowa, piękna w swej prostocie. Opisano w niej 29 zwierząt z różnych grup. Opisy są krótkie, informacje, które stanowią o wyjątkowości danego gatunku są łatwe do zapamiętania. Na jednej stronie jest opisane dane zwierzę (nazwa, waga, długość życia, wielkość, szybkość oraz cechy szczególne, jak supersztuczka, superprzysmak, supermoc i inne), na drugiej znajduje się całostronicowy rysunek zwierzęcia. 


Graficznie, choć nieco groźnie, zwierzęta przyciągają uwagę i zachwycają.
Książka posiada sztywną oprawę. Na przedniej okładce zwierzaki są ,,lakierowane", a tło posiada matową laminę. Bardzo fajnie się to komponuje i dodaje elegancji całemu egzemplarzowi.

Jakie znajdziemy zwierzęta? Wśród 29 zwierząt są m.in. lew, krokodyl, żarłacz biały, słoń afrykański, waran, onager, skocznik antylopi, szczur, osa morska i inne.
Mały minusik dla książki za brak spisu treści, choć to nie jest jakiś wielki problem, gdyż dziecko szybko odnajduje wybranego zwierzaka.
Książkę serdecznie polecamy. To doskonały zbiór informacji zwierząt, to dobra ,,zachęcajka" do dalszych poszukiwań i nauki.

Raphael Martin & Guillaume Planevin
oprawa twarda
format 240mm x 315mm
stron 60


http://babaryba.pl/pl/p/SUPER-ZWIERZAKI-Raphael-Martin-Guillaume-Plantevin/167

8 komentarzy:

 1. książkę mamy i my i polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wraz z Dusią uważam że książek o zwierzakach nigdy dość ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie się z Wami zgadzamy 😃

   Usuń
 3. Lubimy książki o zwierzakach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My także. Za jakiś czas Tygrysek i tą byłby z pewnością zainteresowany 😃

   Usuń
 4. Okładka na to nie wskazuje,wręcz mnie zniechęcała do wejścia,a w środku takie cuda,piękna grafika,wartościowa książka..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktem jest, że grafika na okładce lekko myli. Ma się wrażenie, że to bajka o zwierzętach. 😃

   Usuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...