RODO

Etykiety

Etykiety

Tatax i inne historyjki o tatusiach - Bis

Niezwykła książka o różnego typu tatusiach. Są wśród nich bardzo ciekawe osobowości. Jest chwilami zabawnie, chwilami groźnie, a nawet bardzo zaskakująco. Książka Barbary Stenki wydana przez wydawnictwo Bis, to musiało się skończyć ciekawą lekturą.


Wśród dziewięciu opisanych tatusiów znajdują się bohaterowie dnia codziennego. Jedni są większymi bohaterami, inni mniejszymi, ale każdy z nich kocha swoje potomstwo z całego serca. Każdego dnia starają się wypełniać swoje ojcowskie obowiązki najlepiej jak umieją. O tatusiach w świecie krąży wiele zabawnych opowieści i tutaj młody czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z kilkoma z nich.Czy tato okaże się niebezpieczny i srogi, czy wszyscy ojcowie są majętni i wykonują nietypową pracę? A co jeśli któryś z ojców ma nieprzeciętne hobby, takie, jak kolekcjonowanie... nocników...? A tatuś, który nosi swoją córeczkę na rękach? Co może jeszcze się wydarzyć?W książce znalazło się tak wiele świetnych opowieści, że nie sposób wspomnieć o wszystkich. Nam najbardziej spodobała się i jest numerem jeden, do której najczęściej wracamy, to ,,Nasza dziwna psina". Do domu trojga rodzeństwa trafia zaprzyjaźniony w lesie piesek. Jest duży, wyliniały, ale ukochany. Co może być niezwykłego w takim nietypowym zwierzaku? Jak poradzą sobie z opieką nad nim? Oczywiście, do pomocy włącza się tata. Wszystko mają ustalone, wszystko dograne. Piesek mieszka już tydzień przy rodzinie, więc i o szczepieniu pora pomyśleć. Czy coś może pójść nie tak? O tym lepiej przeczytajcie już sami.

Nie zdradzę Wam także, co takiego stało się z mamami, że w żadnym opowiadaniu nie ma o nich ani słowa... Autorka wyjaśnia to sama, na końcu ;).

Na uwagę zasługuje fakt, że książka posiada sztywną okładkę, tasiemkę-zakładkę, wyraźną dużą czcionkę oraz śliczne ilustracje autorstwa Artura Nowickiego.


Autor: Barbara Stenka
Ilustrator: Artur Nowicki
Oprawa: twarda
Liczba stron: 120
Format: 16,8 x 24,0 cm

Wydawnictwo: BIS

http://www.wydawnictwobis.com.pl/

12 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie. A do tego ilustracje Pana Nowickiego, które bardzo lubimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy wpis fajna ksiażka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubimy książki z tatusiami w roli głównej

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy tę książkę. Świetna pozycja, bo często w roli głównej występują mamy, a tu bohaterami są tatusiowie. W końcu są równie ważni!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna książka. Jak wszystkie Barbary Stenki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie znam pozostałych. Koniecznie musimy nadrobić zaległości 😃

   Usuń
 6. nie znałam tej ksiażki, a wyglada ciekawie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawie. Polecam. Zgaduję, że Synkom się spodoba. 😃

   Usuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...