RODO

Etykiety

Etykiety

Hokus Pokus - zwierzaki w zasięgu wzroku - wydawnictwo Olimp

Nasze najnowsze odkrycie - kolorowanka wodna z zaskakującym efektem. Wystarczy użyć specjalnego pędzelka, by zaczęły dziać się ,,czary". Wszystko za sprawą książeczki Hokus Pokus - zwierzaki w zasięgu wzroku od wydawnictwa Olimp.
We wpisie zdjęcia, ale i filmik ukazujący ten niezwykły efekt.Kolorowanie bez kredek? To bardzo proste z książeczką Hokus-Pokus. O co chodzi w tym? Wystarczy wziąć specjalny pędzelek, rozkręcić, do niebieskiego pojemnika nalać wody i zakręcić. I już mamy gotowy przyrząd do malowania.


Książeczka zawiera cztery widome plansze z zadaniami do wynajdywania szczegółów oraz cztery plansze z super magicznymi kolorowankami wodnymi, w których także ukrywają się pewne detale do wynajdywania.Kolorowanie czas zacząć. Przygotowany pędzelek przykładamy do planszy z ,,magiczną" kolorowanką (czyli na tych stronach, na których jest biała warstwa) i od razu widzimy niezwykły, zaskakujący efekt wyłaniania się kolorowego obrazka spod tej białej warstwy.
Pokolorowany obrazek po kilkunastu / kilkudziesięciu sekundach zaczyna blednąć, a gdy woda wyschnie można malować ponownie (ile razy się zechce). Co prawda nie będzie już tego tzw. ,,pierwszego wrażenia", ale zabawa i tak cieszy dzieci.

Efekt najlepiej widać w poniższym filmiku ;)

Karty w książce, te z widomymi kartami są laminowane, więc by zaznaczać na nich odpowiedzi (a nie tylko wskazywać) można użyć pisaka do tablic suchościeralnych. Bez problemu można wytrzeć wszystkie zapiski, a książeczka wygląda jak nowa. :)


Książeczka jest bardzo ciekawą publikacją dla dzieci lubiące wodne kolorowanki, odkrywanie tajemnic i zagadek. Świetna zabawa gwarantowana, bo nic nie może się w tym nie udać. Choć kolorowanie obrazków wodnych po jakimś czasie spowszednieje, to jednak po wyjęciu jej po kilku tygodniach z ,,niebytu" z pewnością na nowo wzbudzi zainteresowanie pociech.
Książeczkę polecam dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.


7 komentarzy:

 1. Ciekawe, ciekawe- Od 3 do 3 lat? eee moja sześciolatka chętnie się zajmie takim zadaniem, kolorowe i bajeczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Literówka już poprawiona.
   Filipowi też się spodobały. Niech cieszy się dziecinstem, pók jest 😁

   Usuń
 2. Takie książeczki wielorazowego użytku to dobry prezent szczególnie dla rodzin wielodzietnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemna książeczka dla najmłodszych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja córeczka uwielbia tego typu książevzki

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...