RODO

Etykiety

Etykiety

Trojaczki w Paryżu - wydawnictwo Jupi!

Znane z telewizji i uwielbiane przez dzieci ,,Trojaczki" - teraz są także w książkach w wersji komiksowej od wydawnictwa JUPI!TROJACZKI W PARYŻU, to nie tylko bardzo zabawny komiks o przygodach Trojaczków, ale także przewodnik po Paryżu. Od strony do strony ,,przemierzamy" Paryż wraz z małymi wiercipiętami, które zaglądają w każdy kąt i zadają mnóstwo pytań. 
Książka jest naszpikowana faktami architektonicznymi oraz ciekawostkami historycznymi. Wszystko to sprawia, że czytelnik ma wrażenie, jakby odbywał wycieczkę po Paryżu wraz z Trojaczkami i ich mamą.
Wśród pięknych ilustracji na uwagę zasługują m.in. te, które pokazują realistyczne reprodukcje sławnych dzieł np. obraz św. Sebastiana autorstwa Andrea Mantegna, czy ,,Śmierć Sardanapala" pędzla Delacroix i kilka innych.

Książka posiada mało tekstu, tak więc maluchy nie znudzą się czytaną przez rodziców lekturą, a starsze dzieciaki z łatwością przeczytają ją samodzielnie.Tak wygląda wspomniana w książce fontanna:
Trojaczki to 6 książeczek dla najmłodszych ze śmiesznymi tekstami i wspaniałymi ilustracjami francuskiej autorki Nicole Lambert. 
Seria powstała w 1983 roku i stała się częścią dzieciństwa trzech pokoleń Francuzów dzięki historyjkom ukazującym się w czasopismach i książkach, zabawkom i kreskówkom. 
Na podstawie książek „Trojaczki” została stworzona seria kreskówek wyświetlanych na kanale MiniMini+.  Wielbiciele tego znanego serialu animowanego znajdą w książeczkach przygody swoich ukochanych bohaterów.   Pierwsze trzy książeczki można kupić już od 23 maja 2018 roku nakładem JUPI!  - imprintu wydawniczego Wydawnictwa Galeria Książki.


Czy książkę polecamy? Oczywiście.
W księgarni szukajcie tego i kolejnych tomów Trojaczków. TUTAJ
Zapewniam, że warto.


11 komentarzy:

 1. Ale piękne ilustracje. Muszę kupić tę książkę oraz kolejne tomy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna książeczka, muszę jej poszukać 😄

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł na zaciekawienie dzieciaków zwiedzaniem i podróżami

  OdpowiedzUsuń
 4. To mi przypomina książeczkę z dzieciństwa ... coś a la Groszek, pamiętacie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bajkę oglądam z Dygnitarzem. Książki jeszcze nie miałam okazji czytać, oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widze fajne ilustracje i spora dawka wiedzy o Paryżu

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa koncepcja książki. Poznawanie miasta w zabawny sposób. Lekko,łatwo i przyjemnie. Na pewno się dzieciom spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna kreska. Synkowi na pewno by się ten komiks spodobał

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiamy tą bajkę. Nie wiedziałam, że jest ksiażka

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy pomysł na przewodnik. Jestem przekonana, że zaciekawi dzieci. Moi synowie bardzo lubią podróże palcem po mapie, oglądanie flag państw. Tego typu wydania są potrzebne by tą ciekawość świata rozwijać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trojaczki bardzo lubię, Tygrys niekoniecznie. Nie wiedziałam, że można je znaleźć także w książkach.

  OdpowiedzUsuń

💡 Pozostaw ślad po swojej wizycie, będzie nam bardzo miło.
💡 Zapraszam także do polubienia naszej strony na Facebooku ➡ https://www.facebook.com/InaiSewa
Dziękuję 😍

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...